patmull

Myslíte si, že si tyto kapely zasloužily více uznání a slávy, nebo naopak?

Podobné otázky se často vyskytují na zahraničních webech, řekl jsem si, že se zeptám na názor vás. Myslíte, že některé hudeb. skupiny z následujících jsou nedoceněny nebo naopak byly přeceněny a takové slávy a úspěchu, které se jim dostalo si ani nezasloužily?
(Vedle názvů je můj názor)
1.) Nirvana – lehce přeceněná
2.) Oasis – přeceněná
3.) The Verve – nedoceněná
4.) Metallica – lehce přeceněná
5.) The Offspring – lehce přeceněná
6.) Kabát – lehce přeceněná
7.) The Beatles – ani jedno
8.) AC/DC – lehce přeceněná
10.) Bush – přeceněná, méně známé písně a pozdější tvorba ale nedoceněná
11.) Aerosmith – zpočátku nedoceněná, později trochu přeceněná
12.) Bowling For Soup – nedoceněná
13.) Green Day – přeceněná
14.) Soundgarden – nedoceněná
15.) Linkin Park – ani jedno
16.) Led Zepellin – lehce přeceněná
17.) Smashing Pumpkins – nedoceněná
18.) The Clash – lehce nedoceněná
19.) Bon Jovi – přeceněný
20.) Red Hot Chilli Peppers – ani jedno
21.) U2 – lehce přeceněná
22.) Neil Young – nedoceněný
23.) Limp Bizkit – přeceněná
24.) Kid Rock – lehce přeceněný

Napsal jsem schválně takové skupiny/interpety, u kterých je to pro mě těžké říct. Bylo by skvělé kdyby jste u nich také napsali jestli vám připadají přeceněné, nedoceněné, nebo úspěch který se jim dostal byl úměrný tomu co skupina vyprodukovala. Pokud vás napadnou další skupiny, které vám připadají nedoceněné či přeceněné tak napište 😉.
(Popové interprety jsem ani nepsal, protože u nich je to většinou jasné :D)

Nejlepší odpověď
mosoj

A kdo je má jako docenit ?

Další odpovědi
ten který je

To je trochu bizární otázka.Nemůžeš chtít aby posluchač např.AC-DC hodnotil U2 a obráceně.Každý má svůj žebříček hodnot.Kdyby alespon ty kapely byly seřazeny podle stylu – grunge,trash,po­prock ale takhle.Žádné univerzální hodnocení nemůže být.

patmull

to mosoj: tvl papež asi… Jde jenom o názor pokud jsi tak nechápavý…