Lgee

Myslíte si, že OSN byl dobrý nápad?

OSN měla pomoci, aby se nikdy už neopakovala genocida, nestane se pravý opak?

Odpovědi
Michaela66

Charta OSN neřeší pouze genocidu. Dobrý nápad to byl, žádnou jinou diskuzní platformu, které by se účastnily všechny vlády světa, nemáme. Od své původní verze ve formě SN, pomohla dnešní OSN s řadou problémů všude po světě.

da ny

No comment…
„Je to marný, je to marný….“

P.S.
Primárně přece nešlo „jen“ o genocidu. Víte o něčem lepším, po 2 světových válkách? Až budete mít dostatek informací a pochopíte je, přestanou Vás sžírat n…. otázky :)
Člověk je tvor chybující. K chybám a následné omluvě přece již došlo.
Modré přilby a barety nosí vojáci/lidé z masa a kostí. Ani oni nejsou dokonalí
Jistě víte, které 2 uznané, promílané chyby mám na mysli. Omluvy přišly.
Když už Vám OSN tak nedá spát…. ;)

Zdá se, ale, že nic nevíte :(, jinak by tady tato otázka nevisela!
Platí: „Když se kácí les, vždy lítají třísky.“