Rokio

Myslíte si, že kuřáci by měli platit více do zdravotního pojištění?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Ne, neměli. Lidé, kteří jsou zdraví a nečerpají z účtu zdravotní pojišťovny, by naopak měli mít rozhodně bonus.

Další odpovědi
elkon

Ano, protože si ze své vůle ničí zdraví a ostatní jim na to pak platí.

da ny

Až budou více platit všichni, kteří pijí pivo, alkohol, Coca colu a sladké limonády. Až budou všichni konzumenti cukru, uzenin (salámy, klobásy aj.), pojídači hamburgrů a smažených hranolků, osoby s nadváhou atd., platit vyšší ZP, pak ano. :D

Drap

Ne neměli. A co ti, co berou invalidní důchod, neměli by platit 3× tolik?

Malvína

Ale penízky z koupi cigárek nevadí, že? …

zjentek

Ne, do jejich situace je natlačili KORPORACE a teď to řeknu srozumitelně – páni podnikatelé! Tak ti ať nesou odpovědnost A PLATÍ ZA SVÉ/VLASTNÍ ČINY! (!!!) Nelze jen žrát, mlaskat, stavět si raketky a lítat si po vesmíru.

Znáš rčení příležitost dělá zloděje? Je to tak, bez příležitosti není zloděj, ani kuřák a ani nic podobného. A ani nenažranec bez příležitosti nebude a létat po vesmírech si také nemusí kde kdo, když se vše správně ošetří. Najděme vůli nenechat jedny, aby přerůstali přes hlavy druhých, když sami to nemají vrozené a úctu k bytosti v genech. Kdo jednou zabije, ten už zabil. Platit více mu nepomůže. Ani tomu komu/čemu uškodil. Platit penězi mu nepomůže, zvláště bylo-li mu umožněno získat jich hromadu.

(Kdyby si měl každý doma balit sám, tak se na to kuření drtivá většina víš co a zůstali by u něj jen ti fakt skalní kokoti, kteří vyhulí i ořechové listí nebo františka, hlavně když to dýmí a takových kokotů mezi námi zase tokik není ale bude, pokud je budeme „vyrábět“. Hodně štěstí při „podniku“ ti přeje zjentek, ať je to cokoli vytažený z přírody!)