Pajena

Myslíte si že je to nebezpečné , Chtěla jsem se zeptat jestli je nebezpečné sníst 10 paralenu + 5 ibalginu nebo naopak ?

Děkuji

Odpovědi
anonym

Jestli chceš spáchat sebevraždu, tak je to zcela bezpečně jisté, že se ti to podaří. To jste se dočista zbláznila?! Jestli máte problémy, dají se řešit i jinak! Například přes psychologa, případně vám na uklidnění nervů může napsat léky psychiatr. Jestli chcete na sebe upoutat takto pozornost, je to kravina. Raději si s lidmi promluvte narovinu a uleví se vám. Jestli máte nesnesitelné bolesti, řešte to přes lékaře a neládujte do sebe tucty paralenů.

Jestli máte nějaké problémy nebo tak něco, můžete mi napsat soukromě a mohu vám poradit. Klidně mi napište to zpráv nebo mi dejte email a můžu vám poradit soukroměji. Mám s tímhle spousty zkušeností, i vlastních.