tynynka009

Myslíte si že facebook je nebezpečný?

Nejlepší odpověď
Danča84

Je nebezpečná jakékoliv činnost, ze které se může vyvinout závislost. Internet se svými nepřebernými možnostmi mezi ně rozhodně patří. Když si zachováš chladnou hlavu a určitý odstup, nebezpečný není. Nesmí se ale stát útěchou, mesmíš tam utíkat před třeba nepříznivou realitou. Pokud zjistíš, že na netu (nejen na fcb) trávíš více času než je zdrávo, nebo máš nutkání jít na net znovu jakmile se od pc vzdálíš, raději v tom případě zkus navštívit psychologa. Dnes to již není ostuda jako před lety:-)

Další odpovědi
anonym

v jakém smyslu? komu?

jennysh

Není, pokuď si zapnete Zabezpečený Protokol HTTPS (nedovoluje dělat kvízy,hrát hry,atd.)
Doplňuji:
a po takové stránce samozřejmě také,Lidé v dnešní době žijou spíš virtuálním životem,než-li realným životem,Dnes se každý doví všechno jenom díky zdi která je na facebooku místo toho aby si to nechali pro sebe,a nebe to řekli přímo.Na co když je facebook?

alexandra

Nebezpečný nebude,pokud tam nebudete uvádět moc informací ze svého soukromí,neuvá­dět,kde bydlíte a co máte doma a hlavně,kdy doma nejste.To je ráj pro zloděje.Pokud tam budou jenom takové informace,které může vidět každý,tak to nevadí.Jenomže většina lidí hlavně mladých,tam o sobě píše úplně všechno,až to mrazí.Za chvíli budeme vědět o sobě všichni všechno.A ne každý toho nezneužije.Kdo chce kam.....

dědapetr

tady jsou další odpovědi:http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-facebook-zlo

VoxMortis

Přesně tak. Facebook má tolik nebezpečí že je těžké tomu uvěřit. Jen se podívej kde všude je a představ si jaký asi má vliv a to nemluvím o miliónech osobních údajů a dalších věcí. Rozhodně zrušit. Další nebezpečí apod. jsou uvedeny na www.antifacebo­ok.net

Zdroj: www.antifacebo­ok.net

Salvaje

Nevím, mně nijak neubližuje :)