JackDaniels

Myslite si, že dotyčná má o mě zájem?

Ahoj.Rozumím si s jednou slečnou.Líbali jsme se spolu hezky se zdravíme a usmíváme se na sebe ve škole.Zeptal sem se jí jeslti by nešla ven, řekla že jo.Když budeme venku, nemám ji rovnou pozvat třeba do cukrárny či tak nějak, protože asi bude zima nebo já nevím co mám dělat nechci o ni přijít prosím o rady :))

Nejlepší odpověď
anonym

Jenom technický dotaz: Proč bys o ni měl přijít? Bere Ti ji snad někdo? Kdyby o Tebe neměla zájem, tak by se na Tebe nejspíš neculila a nelíbala by se s Tebou.
No a s tím, kam zajít, si nelámej hlavu. Krátkou procházku určitě vydržíte oba a během ní se slečny zeptej, kam by si s Tebou chtěla zajít sednout. Možná uvítá spíše kino, než jenom cukrárnu.

Další odpovědi
huxa

Tak ji pozvi na kafe, horkou čokoládu, pizzu, hranolky, … :)