Monča.R.E.T.

myslíte si nebo ste to už skoušeli že to funguje?

máma si chce koupit http://www.sho­punt.com/cz/Pro­duct/ProductDe­tail.aspx?id=522&Ou­tAD_Id=2473&gclid=CK2Lu­azvr7ECFUVc3wod­bVsAFw&Name=A­GE+ERASE ale nevý jestly to funguje aby si to nekoupila zbytečně
Doplňuji:
děkuju za rady Hanulka11 neboj kouknu se na český jazyk;))

Nejlepší odpověď
hanulka11

myslím, že si vymýšlíš a chceš to na své kruhy pod očima – pleť si budeš ve svém věku ničit ty .....ale je mi nakonec fuk na co to chceš ...... já bych si to nekoupila- jen můj názor …
zkus si zopakovat češtinu – neuškodí to

Další odpovědi
terry

Trochu fungovat může, ale nezapomeňte, že tyto přípravky je potřeba používat pravidelně a stále.
Nestačí jen vypoužívat jedno balení a myslet si, že to bude OK.
A také pozor, některé příprvky se dostávají tam, kam nepatří a „vytahují“ pokožku, která pak vypadá krásná a bez vrásek, ale po odeznění účinku je to ještě horší.
Kvalitní přípravky plať vyživí a vypnou, ale jinak neublíží. Po čase se pokožka pouze vrátí do původního stavu.
Takže závěrem, je třeba počítat s tím, že se podobné přípravky používají stále.

Lukasy

100% ti nezmizi jako te co je na obrazku hned vedle toho, je to jen reklama.
Dokonce ani leky co by měli lečit neléči jen zpusobi to že nám bude dobře , ale zaroveň pak něco dalšiho chytneme , abychom přište mohli si zase něco koupit.
Skoro všechno je to podvod a jestli to bude fungovat tak ve většině pravděpodobnosti je to jen vsugerovánim.

anonym

chápu to i v tomhle jazyce, nemám problém, le nekupuj to, je to naprd, to nefunguje, jsou to sr…y, drahý a nefunkční a pokud ano, tak jen na chvíli a minimálně

venkovan

No nevím, ale jestli tím chceš řešit kruhy okolo očí, zkus na to jít z jiné strany. Uprav barvu tváře k těm kruhům. Uvidíš jak se ti ztratí a nebudeš mít žádné.
Pokud je to pro mámu na vyhlazení vrásek, tak nevím jak kdo, ale vrásky často jsou symbolem povahy toho kterého člověka. Pokud tedy má nějakou tu vrásku v normální velikosti k věku, přestože je modou vyhlazená pleť, mne osobně u žen vrásky nevadí. Krásně se v nich čte, odráží se v nich jejich vnitřní životní síla.
U mužů to tak posoudit neumím – nicméně i u nich vrásky ukazují jejich životní postoj i zkušenosti.

pizlicka

hanulka11 PIS PROSÍM,CO VÍŠ,A NE CO SI MYSLIS.NEUSTALE DRUHE KRITIZUJES.JSI PAK ZA HLUPÁKA.TVE SOUKROMÉ POCITY TU NIKOHO NEZAJIMAJI.