WTLS

Myslí se pod pojmem notebook zdroj nabíječka, nebo to je něco podobného jak u stolního PC?

Díky za odpovědi :)

Odpovědi
Edison

Tyjo… to je zase odpověď „A, nebo B“… „ano“… 😁

WTLS: To jde o to, o čom se mluví. Takhle to nejde s určitostí říct. Většinou k NTB je zdrojem to, co je na šňůře. Jinak uvnitř NTB pak je zdroj funkcemi podobný tomu ve stolním PC.

Hlada

Pojem „notebook zdroj“ může být dobrý tak pro vyhledávač. Jinak technicky nedává žádný smysl. Nepoužívá se jako název zboží ani jako část notebooku v servisní dokumentaci.

Jsem nej2008

Já myslim ze jo hele nejsem žádnej vyucenej odbornik ale zni to logicky :)
Není zač :)

Dochy

V zásadě ano. Ale říká se zdroj, protože to není nabíječka. U nabíječky by byla primární funkce nabíjení a měla by obvody pro řízení nabíjení. Zdroj zpravidla dává pevné napětí a obvod nabíječky je uvnitř NTB. Zdroj zásobuje NTB vč. jeho nabíjecích obvodů energií…