Ondráš.orlik

Můžu začít hrát hokej od 18ti let?

Zdarec, chcu sa optat či je možné začít hrát hokej os 18ti a třeba se po nějakém čase dostat aj na vyšší ligu😀. Tož můj bratr hrával od 10ti let za Rožnov a v 17ti toho nechal, hold já v těch letech do 15ti let jsem byl cvalík a bohužel jsem nebyl schopen něco odbruslit. Tak pokud je možno naučit se v plné parádě bruslit a naučit se základy hokeje tak budu rád za každou radu.

Odpovědi
Filip84

Nazdar! 🙂

Za Rožnov pod Radhoštěm určitě, ten působí v krajské lize, pokud nejsi pohybově „lopata“, tak není důvod, proč bys nemohl.

Ale pořiď si kanady, ono v bruslích se hockey hraje blbě! 🙂

V každém případě: držím palce a jdi do toho, i kdyby to mělo skončit, nakonec, „jenom“ na tom, že si zahraješ s kamarády na rybníku. 🙂

Drap

Proč by ne? Pokud se to naučíš, tak neni ani jeden důvod proč ne. Podmínkou však je, že si pořídíš brusle, nebo ti je někdo půjčí

VaclavZeman

To ja jako mlady hral hokej, ale postupem casu jsem hrozne ztloustnul. Nyni vazim skoro 130 kg. Ale co se tyka Vasi profilovky, pripomnelo mi to incident, ktery se mi stal s p. Landou. To ja jsem takhle jednou projizdel s kamaradem, nekdy v 90. letech v okoli Prahy, a narazil na benzince na pana Landu. A tomu chcipl motor a chudak nevedel, co delat, aby neco stihl. Kamarad odesel nekam na zachod nebo kam a ja tam sedel v aute sam. Takze pan Landa za mnou zasel a ptal se, zda bych ho nesvezl. Tehdy jsem sice nebyl zadny hubenour, ale dnesni prase taky ne. Ale ja ridicak nemel, pri autoskole jsem zvracel, takze jsem ho musel odmitnout, abych se neztrapnil, ze ridicak nemam (tehdy mi v autoskole dokonce vratili penize, abych se tam uz nikdy nevratil). Jo, to byvavaly casy, pred mnoha lety a mnoha kily… Dekuju.