Muzu vedet jake ma

kdo-,konicky,hobby ci podobne zajmy?U mne to jsou -starozitnosti,sachy,vy­sivani a historie,bylo by toho vic,ale nezbyva cas.Dik

Nejlepší odpověď
quentos

mám je v profilu ;{)= všemožná hudba /tedy pouze pasivně/, umění /zejm. výtvarné/, četba, scrabble /i závodně – za sebe a za východočeský tým/, psaní povídek

Další odpovědi
ten který je

Mám také rád historii a rád procházím antikvariáty a bazary.Jinak je to hudba,turisti­ka,kolo a tak trochu rybařina ale ted už moc ne.

BEAES

U mě je to vaření, ruční práce, pěstování květin, výlety, čtení a móda.

Michal

Práce na počítači,para­normální jevy a péče o tělo-masáže.Mezilidské vztahy,psychologie.

panenka

poslouchání hudby,pletení,pla­vání,luštění

anetadela1

děti,turistika, zvířata, kolo, starost o domácnost a zahradu…

Džanička

Moje hobby jsou děti,zvířata,ros­tliny,vaření,ruč­ní práce,kutilství,ry­baření,řízení auta,fotografo­vání,malování,mó­da,čtení,vesmír,nau­čné knihy např.lidské tělo,příroda a přírodní jevy,paranormální jevy,ufo,inter­net,práce na počítači a další.Já mám hrozně moc koníčků,ale na spousty mi nezbývá čas,bohužel.

lorja

Věnuji se turistice,ráda luštím křížovky a přečtu si dobrou detektivku.Za­jímavým dokumentárním filmem taky nepohrdnu.