Yggdrasil.

Muzu si vyzvednout na poste balik s pasem misto OP?

Vetsinou misto obcanky pas staci, ale nevim jak na te poste. Jde totiz o to, ze jsem obcanku ztratila a nestihnu si zazadat o novou, nez ten balik poslou zpet.

Nejlepší odpověď
anonym

Ano – pas je plnohodnotným dokladem k prokázání totožnosti.

Další odpovědi
Funna

ano…a od r. 2010 by ti to měli dát už i na řidičák…ovšem pokud za okýnkem nenarazíš na nějakou „krávu“, co uznává jen OP…pak se s ní klidně pohádej a trvej na svém…

Emefej

Po ohlášení ztráty OP dostaneš náhradní doklad, na ten ti balík vydají.