Nikča

Ztráta pasu

Nedávno jsem si nechala udělat nový pas, který je již připraven k vyzvednutí. Teď se mi ale stala taková nepříjemnost – po několikerém stěhování nemůžu najít starý pas. Jak tuto situaci řešit? Děkuji

Nejlepší odpověď
kropitko

No podle mého,tam prostě přijdete,řeknete,že jste starý pas ztratila,maximálně Vám dají nějakou pokutu. Ale zkušenost s tím nemám.