Avatar uživatele
zuzka2121

Můžu si pořídit psa?

Můžu mít psa???
Doplňuji:
Mám velkou okrasnou zahradu a chci si pořídit howavarta ale nevím jestli mi nezničí celou zahradu i kdyby byl vycvičený

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4933 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iq

Za život jsem měl 4 pejsky,tak snad můžu radit.To záleží jestli už máte nějaké zkušenosti s většími psy.Hlavně jestli na ně máte dostatek času.Pes může být vycvičený jak chce,ale když se mu nebudete dostatečně věnovat,tak Vám stejně zvlčí.Vaše rasa není nějak zvlášť divoká,ale péči vyžaduje také.Myslím,že pokud máte dostatek času se mu věnovat,tak se nemáte čeho obávat.Pokud jste ale většího psa ještě neměla,ráno chodíte do práce a večer z ní,tak moc nepočítejte,že pejsek bude chodit jen po určených cestičkách 🙂.Taky záleží kolik chodí lidí kolem pozemku a tak.Jinak je to dobrý hlídač a ochránce:-)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elektrikář

Budete muset zahradu rozdělit na dvě části jednu pro sebe z kytičkami druhou do psa.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

Já mám zahrádku /ne zahradu/ kde mám spoustu kytiček a keříků a psa bych nechtěla. Jednak bych neměla čas se mu věnovat a pak by mě mrzelo kdyby mi to ničil. Tak nevím zda není lepší ,mít jedno nebo druhé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FiveGirls

My máme taky howavarta a v létě si táta udělal takovou menší zahrádku na rajčata a jelikož táta vymyslel dobré místo,tak to ohraničil velkýmy dřevěnými prkny…tak moje rada?Vybrat nějaké dobré místo a něčím ohraničit (plotem,dřevěnými prkny atd.) a pak se jen radovat ze psa.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek