Prd1998

muzu si pannenskou blanu protrhnout tuzkou? jak daleko muzu zajet aby se mi neprotrhla?

Nejlepší odpověď
quentos

ano, ale existují i jednodušší způsoby jejího protržení (může se přihodit i při cvičení nebo vkládání tampónů).
Každopádně je to nebezpečné, můžete si tím přibodit infekci.
Doplňuji:
*přivodit

Zdroj: http://answer­s.yahoo.com/qu­estion/index?qid=2008­1007110641AAx­f3kR

Další odpovědi
www

Tak nevhodným předmětem se může stát nejen to.

Awe

Raději použíj prsty než tužku…A jistě panenskou blánu si můžeš protrhnout i tužkou…Až budeš doma sama sedni si před zrcadlo ať vůbec víš jak to vypadá

anonym

Mno…
Pokud nejsi troll, určitě najdeš vhodnější způsoby, jak zkoumat vlastní vagínu. Navíc tužka ani není příliš vhodná jako ´dráždidlo´ – i na masturbaci najdeš vhodnější prostředky.