DeathlyDave

Můžu si na čtečkách el. knih číst i nascanované učebnice ve formátu pdf?

Vím, že PDF formát podporují, ale jestli nebude nějaký problém s běžnými učebnicemi, které jsou nascanované a tudíž třeba převládají obrázky v pdf souborech. :)

Nejlepší odpověď
Fienir

Můžeš, akorát obrázek bude malinkej, tak si to budeš muset přes zoom zvětšit.

Další odpovědi
baghira

Můžeš, ale s učebnicemi je ta potíž, že se nečtou jako beletrie plynule, nýbrž se často listuje, podtrhuje, někdy i čmárá, takže papír má v tomto případě jisté výhody.