aaabbbccc

Můžu použít na klasickou kytaru s nylonkama trsátko?

Nejlepší odpověď
gecco

Jasně – ale ´bleskurychle´ ty struny zničíš…
😉

Další odpovědi
sesednizkola

ano muzes, nylonky jen tak neznicis. Po par procvicenych letech sezeni za kytarou 8 a vic hodin denne te muzu ujistit, ze nylonky vydrzi vsechno. Teda pokud to vylozene nebudes rvat mincí nebo na trsátku nebudou zuby.

Elk

Ano, ale vybral bych si to nejjemnější. Jsou rozděleny podle tvrdosti. Pak bych se jejich zničení moc neobával. Poraď se s prodejcem v hudebninách.

aaabbbccc

Ahaa tak to radši ne :D děkuji:)