Nikuuš

Můžu otěhotnět když mám zrovna měsíčky nebo prostě jen když už jsem je někdy dostala ale nemám je zrovna teďka?

Odpovědi
hanulka11

Jakmile jednou dospěješ a dostaneš první mestruaci, již potom můžeš kdykoliv otěhotnět, když se nebudeš proti tomu chránit .To je snadno pochopitelné.

weronika

může se stát že můžeš otěhotnět i když jsi eště nedostala měsíčky…znám několik příběhů kdy se stalo prá toto…holka neměla měsíčky a tak myslela že nemusí brát antikoncepci spala s klukem a áhy zjstila že je těhotná…