Gnome

Můžu legálně vložit hudbu do svého videa na YouTube?

Chtěl bych vkládat mnou natočené videa na Youtube a podbarvit je hudbou. Můžu použít jakoukoliv hudbu nebo bez svolení vlastníka práv tu hudbu použít nesmím? Video by nebyla reklama ani nic podobné, jen například natočený sport.

Nejlepší odpověď
anonym

Samozřejmě, že bez souhlasu ´vlastníka´ autorských práv nesmíš (pokud není předem jasně definováno, že použití dané hudby je ´free´)…
Použij svoji hudbu.
😉

Další odpovědi
anonym

použij staré mistry, takový turecký pochod se správným videem udělá divy.

www

Vyráběl jsem videa ze svých obrázků a doplnil cizí hudbou tak, že v titulcích byl mj. uveden autor hudby (skupina včetně jeho, název ap.) a videa leckde visí dodnes.
Tedy jen odhad: za těchto podmínek můžeš.

anonym

Můžeš použít hudbu jakoukoliv,pokud tě yotube neuporozní na porušování autorských práv.

Beer4Real

Teoreticky nemůžeš vložit žádnou moderní hudbu, ale podivej na ty miliony a miliony videí bez jakéhokoliv oprávnění a pořád tam jsou :)