zjentek

Můžu ještě i dnes v pneuservisech, prodejnách a eshopech pneumatik koupit ZIMNÍ nové pneu bez piktogramu 3PMSF?

Piktogram záběrových vlastností na sněhu.

Vím, že můžu, bo nejsou zakázané, ale… Zda ses podobnou gumou můžu v ČRdeli běžně SETKAT i v r. 2021, když piktogram se začal z nařízení EU na gumy razit někdy po r. 2015.

Šluker ;D ;D ;D to ale nebyl chyták do prkýnka.

Nejlepší odpověď
Schluker

Dokud se nepestanou prodavat letni pneu, tak urcite! :)
_____________­__________
Skoda, docela jsem se zasmal ;) jinak teda k doplnenemu dotazu; vyrobci deklaruji, ze spravne skladovana pneu ma vlstnosti po dobu 5 let od vyroby. Neda se vyloucit, ze se jeste nekde najdou starsi zasoby, ale vzhledem k tomu, ze minuly rok byl nedostatek zimnich pneu kvuli vypadku vyroby zpusobenemu lockdowny, je to krajne nepravdepodobne..

Schluker

  • ma vlastnosti nove pneu

Neumim psat, pardonek..

zjentek

ok, odpuštěnka.