Kulpix

Můžu do desktopu místo 3.5" hdd použít 2.5"hdd?

Nejlepší odpověď
Arne1

Samozřejmě, velikost nehraje roli. Ostatně, SSD disky s rozhraním SATA se vyrábějí pouze v provedení 2.5". Pokud bys měl disk se starým rozhraním PATA, tak by sis musel sehnat redukci.

Další odpovědi
Lamalam

Bez problémů, pouze si musíš koupit za 100 Kč instalační rámeček – https://www.czc­.cz/axagon-redukce-pro-2x-2-5-hdd-do-3-5-pozice/202590/pr­odukt?gclid=E­AIaIQobChMI9Z_tq-Hd1gIVrrvtCh2CXA4­mEAQYBCABEgIaP­fD_BwE

orestez

V pohodě ano. A kde k tomu sehnat šraňky?

dr.luha

Máš desktop o velikosti stěhovacího kufru, rok výroby 1981? To už asi nebube kompatibilní…Pokud myslíš externí, tak můžeš.