sofid

Můžou se házet nápojové kartony např.:od mléka,džusu do kontejneru na plasty?

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Někde ano, dokonce to tam bývá napsané, jinde naopak ne. Někde bývají i speciální kontejnery na kartony.

Další odpovědi
marci1

Ano do kontejneru na plasty patří kromě plastů i kartónové krabice od mléka, džusů a dokonce i plechovky od nápojů a konzervy.
Doplňuji:
Na kontejneru máme vyobrazenou grafiku s tím, co tam patří.

Děda Louda

Nikoli. Nápojové kartony patří do kontejneru na nápojové kartony. Nejsou-li ve vaší lokalitě instalovány, patří nápojové kartony do směsného odpadu.

brillant

Viz http://www.psas­.cz/index.cfm/cas­te-dotazy/jak-spravne-tridit/

HonzikPernik

Ne do papíru

JájsemRaibek

Zde je odpověď jakou potřebuješ:
http://www.eko­kom.cz/upload­s/images/kontej­nery/PLASTY.jpg

LeVovič

Já tedy rozhodně beru nápojový karton jako karton, tudíž tvrdý papír a ten patří do modré :)

anonym

Správná odpověď tedy neexistuje. Protože každý tvrdí něco jiného a je to 50 na 50.

Děda Louda

Tys nečetl tu mou?