IT

Můžou pít děti kávu?

Zdravím, dnes jeden chlápek v RegioJetu koupil svému synovi kávu. Tipoval bych ho tak na 8 let. Vlakem jezdím docela často a tak už jsem zažil podobnou situaci docela hodněkrát.

Jaký na to máte názor? Nevím, jak moc to dětem škodí, tak jsem vždycky radši zticha…

Nejlepší odpověď
anonym

Jednou za čas trochu nějaké slabší by se asi dalo tolerovat.

Anketa je ´nesmyslná´ – je to na dospělém, který má za dítě odpovědnost…
😉
Mimochodem – pokud by byl ten „chlápek“ poněkud nerudný, mohla by se situace – kdy mu budeš vytýkat péči o syna – vyvinout docela zajímavě…
😉

Další odpovědi
iceT

Jednou za čas trochu nějaké slabší by se asi dalo tolerovat.

Doplňuji:
Pochybuju o tom,že v regiojetu dávají normální kafe,i když se asi mýlím.Nám babi běžně vařívala meltu s mlíkem k snídani nebo k večeři.

adik97

Jednou za čas trochu nějaké slabší by se asi dalo tolerovat.

huxa

Je to na dítěti. Pokud chce pít kávu, bránit mu nebudu.

Doplňuji:
Vzhledem k menšímu tělu bych nedoporučoval třikrát denně dvojtý expresso. Třeba desetiletému bratrovi já dávám do teplého mléka půlku lžičky nějakého rozpustného šméčka, němu to chutná a nijak neuškodí.
Hlavně pozor na to, že kofein je látka návyková, proto je potřeba nepravidelné dávkování.

mosoj

Jednou za čas trochu nějaké slabší by se asi dalo tolerovat.

Škodí určitě méně než smrdutí kuřáci. Už si to konečně přiznejme. ČR má nejhorší ochranu nekuřáku vůči kuřákům v EÚ.

Daniels

Jednou za čas trochu nějaké slabší by se asi dalo tolerovat.

sova123

Jednou za čas trochu nějaké slabší by se asi dalo tolerovat.

brawldawe

Jednou za čas trochu nějaké slabší by se asi dalo tolerovat.

Jednou za čas trochu nějaké slabší by se asi dalo tolerovat

Janiss

Jednou za čas trochu nějaké slabší by se asi dalo tolerovat.

Jana Červená

Jednou za čas trochu nějaké slabší by se asi dalo tolerovat.

petra15

iceT
ale melta s mlíkem prece není to (zrnkové) kafe — melta je práve pro deti …

iceT

Melta není jen pro děti,melta je pro všechny.
Moje sestra synovi,jsou mu čtyři,dává lžičku dvě rozpustné kávy se smetanou,když si ji uvaří a to je jednou za uherskej rok.
V regiojetu podávají zdarma americkou kávu a italskou Illy,ovšem jak dalece je to káva,netuším,napsat si mohou co chtějí a když je to zdarma…hodně lidí nepozná co pije.

petra15

Je treba dát silné kafe…a bude ho nenávidet, jako já…:D
Proste zezelená, bude ho celý den bolet hlava…
IT, jak se muzes vúbec na to ptát ? To teda nevím, z jaké rodiny vubec pocházís…totiz nekde ve favelách deti smejí i kourit a pít alkohol…:-)