Můžou mi na soukromé vysoké škole, kde studuji prezenční tudíš denní formu studia přikázat ať chodím o víkendu do školy?

Nejlepší odpověď
terry

Možná by ses o víkendu doučil/a česky. Když už studuješ VŠ.

Další odpovědi
quentos

jestli je to kvůli doučování pravopisu, tak rozhodně, ten bych vám přikázal studovat i v noci.
Jak může VYSOKOŠKOLÁK (ehm…?!) napsat „tudíš“?!!

WeeBear

Je jedno, zda jste na státní, či soukromé VŠ, to je pro nás nepodstatný údaj.

Pokud jde o závažné případy, u kterých byste nemohl dokončit semestr, napadá mě například mnoho zameškaných hodin, tak určitě. Také je rozdíl, zda zvou více lidí, či jen vás – pokud více, poptejte se.

Každopádně mám ten dojem, že i v těchto případech se můžou chodit soboty, neděle už ne. (nejsem si ale jista)