obyč holka

Mužou být takto nateklé uzliny z akné?

Zdravím,jdu sem asi trošku s nevšedním dotazem.
Trpím už par let na akne a cca den nebo dva zpet se mi udelal neco jakoby bedar a nad tím další,hned me zacala bolet cela brada a pak me to začalo i docela hnisat.
Včera jsem to chladila s domnenkou,že aspon splaskne ten otok.
Jenže ráno jsem se vzbudila a ta bolest byla naprosto šílena..nejspíš v tom budu mít zanet nebo nejakou infekci protože se mi šilene zvetšila uzlina pod bradou a mam tam uplnou bouli(tu uzlinu)na dotek fakt bolí..
Ráno me napadlo se zmeřit a nevím uplne jak teplomeru verit protoze jednou jsem mela 36,8 a pak na spanku pro zmenu 38,1 kdyz jsem to zkousela znovu tak pak zase pres 37..No,hned ráno jsem se sebrala a vyrazila jsem k doktorovi.Ten mi řekl,že ten bolak je fakt ošklivej a sáhl na ty uzliny a předepsal mi framykoin..rikala jsem mu i o ty teplote,tak me zmeril ale nevim jestli mi neco nameril nebo ne..nic nerikal..pak se mi podíval ješte do krku tam asi taky nic nevidel..řekl akorát,že ty teploty mu k tomu moc nejdou ale že mám to teda zkusit mazat tím framykoinem trikrat denne a na horecku panadol a nebo proste neco..
a ze kdyz do patku nebude zlepseni,tak mam v patek dorazit.Trošku mne osobne přišlo,že me odbyl..čekala jsem že mi udela aspon CRP jestli nemam nejakej zanet i v ty uzline treba..🤷‍♀️ne­vim,docela se ted bojim no..
Pro jistotu jsem si delala i test na covid a ten mám negative..Zažil nekdo neco podobného?Nebo máte na to nejaky nazor?🙏Dekuji za odpovedi❤️a všem přeji hezký den❤️

Odpovědi
Drap

Na fotce neni v podstatě nic vdět. Věř svému lékaři ten to na rozdíl od nás alespoň viděl. Pokud mu nevěříš zajdi k jinému. Postupuj podle jeho pokynů několik dní auvidíš. Buď v klidu, na takové věci se neumírá.
Přeji brzké uzdravení.

da ny

Zamysli se nad stravou, případně absencí některých vitamínů/prvků (B, A, E, Zn(!)).
https://www.ac­timaris.cz/ak­ne-a-vridky/?ppcbee-adtext-variant=ETA+2&gclid=C­j0KCQjwvZCZBhCi­ARIsAPXbajujNXVGif­tNnm7FrfYrI1TL62zv0Hd­vqfaMbU2geHLI­YXLoQETYGzgaA­oLfEALw_wcB
https://www.vichy­.cz/vichy-mag/co-potrebujete-vedet-o-akne-v-dospelosti/vmag76872­.aspx?gclid=Cj0­KCQjwvZCZBhCi­ARIsAPXbajvp5sR05ZZ1B8­V6aaj5xY_X4Sgfg­B17tvInWR4g9LMvRzu­IwWQRbfMaAk-zEALw_wcB
Dobrý pomocník:
https://www.te­tadrogerie.cz/eshop/ka­talog/pitralon-f-voda-po-holeni-100ml
https://www.sle­ky.cz/pityol-mast-30g