Viktorie II.

Muži, styděli jste se poprvé vyjet samostatně s kočárkem se svou ratolestí?

A jak jste reagovali na lidi, kteří se po nakouknutí ptali po kom to dítě je?

Nejlepší odpověď
Kepler

Pokud si pamatuju, tak ne, spíš jsem si dělal propagandu. Po kém to děcko je? No to je přecaj jasné, lebo si slepý? Později jsem své ratolesti vozil na kole, na motorce a do lesa na hřiby. No dneskaj na mně všeci serú, jako bych už umřel.

Další odpovědi
Drap

Nestyděl, ani jsem netušil, že bych se měl stydět. Na takové dotazy jsem nereagoval, nebyl to můj problém.

Kajoch

Nestyděl. Naopak…na svého syna jsem byl náležitě hrdý!

Justin1

Nestyděl jsem se a nikdo nenakukoval.

zjentek

Tak ne každý má v kočáru holčičku.

A když je dítě třeba po sousedovi, tak je třeba si to přiznat a nestydět se tiše. A proč taky? Nestydí- li se manželka, tak proč by měli tatínci?

elkon

Ne, proč? Každý táta je pyšný na své dítě.

paul1

Nestyděl ani za první (syn), ani za druhé dítě (dcera). A jak jsem reagoval na dotazy lidí?
To je tak dávno, že už se mi to moc nevybavuje, ale samozřejmě a určitě s pýchou autora.

dubraro

Nestyděl, těšil jsem se na to.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.