BEAES

Muži, spadáte do některé skupiny neodolatelných mužů?

Typy mužů, kterým ženy neodolají:
Romantik
Sebejistý muž
Umělecký typ
Cizinec
Pohodář
Inteligentní a zábavný
Pozorná,taktní
Pokud ale nepatříte ani do jedné skupiny a nemáte ani žádné z níže uvedených specifik, nezoufejte.
Mnohé ženy nakonec dávají stejně přednost „obyčejnějším“ typům před výstavními modely.

Nejlepší odpověď
quentos

jsem romantik, ale žádná o mě ani nezavadí. Myslím, že praxe se od této teorie hodně liší. Ženy furt, jak by chtěli romantika, a stejně si nakonec vezmou křupana a hovado.

Další odpovědi
rybíz

Asi jsem inteligentní a zábavný, i když mi sedí také pohodář, ale jen částečně.

nabubindes

sám bych se specifikoval jako Pohodář, moje ženuška by řekla Cholerik, tak nevím…

ten který je

Nejsem žádný suverén ani frajírek,ale to asi nejsem in.

pondělí

nemáte tam nejdůležitější skupinu
„BOHATÝ PRACHÁČ“
to byste se divila,co ženy tolerují,když cejtí prachy,ale to znáte sama

BIGFOOT

SEBEJISTEJ MUŽ,KTEREJ JE I PODLE ŽEN DOST POHLEDNEJ,ALE JÁ JSEM JIŽ ŽENATEJ S KRÁSNOU O 20 LET MLADŠÍ BEZVA ŽENOU A TAK O JINÝ NESTOJÍM.JEN MÁM RÁD CHYTRÝ A HEZKÝ ŽENY JAKO JE TŘEBA BEAES,ALE TO FAKT JEN RÁD BEZ POSTRANÍCH ÚMYSLŮ. TY, ČLOVĚČE QUENTOSI, NESMÍŠ SE ŽENSKEJCH BÁT A BUDE TO DOBRÝ.BIGFOOT