kurec

Muži, přijde vám vzrušující, pokud si čichnete ke zpocenému spodnímu prádlu své ženy?

Odpovědi
elkon

To může tak úchyl. Normálního člověka to nenapadne.

cappuccino

Kdyz uz nekco cicha, tak je to uchyl, a ten vetsinou vlastni zenu nema!!

OSHO

je to jako se salámy, ten kdo nemá na drahou pravou šunku si koupí levný salám který je plný náhražek a tak není chutný a zdravý

Dochy

Tak nějak nechápu ty odsuzující odpovědi tady. Ještě jste neslyšeli „jeden rád holky, druhej vdolky“? Mně to popravdě také nerajcuje, ale proč hned odsuzovat?

https://www.do­tyk.cz/magazin/jo­sefina-napoleon-30000205.html
Dodnes se zachovala celá řada erotických dopisů, které Napoleon své ženě posílal. Historiky nejvíc zaujala věta: „Drahá, vracím se domů, nemyjte se.“ Z této doušky lze vyvodit, že francouzského vůdce obzvláště vzrušoval pach manželčina nemytého těla.

zjentek

Elkone kdybys jen tušil jak ochuzený tento svět opustíš…