Amie

Muži, máme chodit okolo horké kaše nebo to rovnu „vybalit“?

Teď nemyslím pouze sexuální otázku, ale i když po vás něco chceme (abyste něco udělali, vás sbalit, vysvětlit). Máme chodit okolo „horké kaše“ a dávat vám (někdy nejasné) signály, co vlastně chceme (ať už se jedná o pokus vás sbalit, abyste něco udělala či vám něco vysvětlit) nebo preferujete přesné vyjádření a abychom to „vybalili“ rovnou?

Nejlepší odpověď
dudu

Tento problém byl tuším již zpracován některými našimi literáty ve smyslu „žádá muž rodiče své vyvolené o ruku nebo přímo o její pochvu“?, vyberte si!

Doplňuji:
Mosoji věřte, že v mládí jsem vždy a rád volil květnatější popis možných událostí, ale dnes bych se už akorát zadýchal a proto se vyjdřuji věcně.

Další odpovědi
mosoj

Ihned vybalit. Pro oboustrannou ostýchavost jsem byl ochuzen o mnoho určitě krásných zážitků.
Doplňuji:
Dudu se nám vybarvuje, ale pěkně !

Drap

Rovnou vybalit. A hned je vše jasnější

Hykam

Myslím, že pokud chce holka nějakého kluka zbalit, určitě jenom naznačit, dát mu signál. Přece jenom chlap je dobyvatel, musí mít pocit, že sbalil on jí. Samozřejmě záleží člověk od člověka, jsou i takový (stydlivý), kteří neosloví holku ani, když ona dá jasný signál.
V ostatních věcech se přimlouvám, řekněte nám to rovnou, ale pozor na naše JEŠITNÉ EGO 🙂

mojitek

Berete to moc všeobecně,protože na každýho kluka nebo chlapa platí úplně něco jinýho..

ondra07

Ano, vždycky je lepší to říct rovnou na rovinu. Přiznám se, že jednou se mi stalo, že jsem zaznamenal nějaké signály od jedné holky a tak jsem jí něco napsal… a ona mi to akorát vyvrátila, takže v tomhle si nebudu nikdy jistý, proto je lepší všechno na rovinu :)

venkovan

To záleží na situaci a hlavně na protějšku.
někteří z nás jsme natvrdlí a signály dívky nepochopíme. Takže na ty jemně vybalit, protože by mohli dostat šok.
Zas jindy si tak nějak trochu zalaškovat – zkoušet jestli chlapcí dojde oč jde
Univerzální návod neexistuje. Naštěstí i když pro mnohé z nás je to neštěstí, že návod není.

suaeda

Jak kdy a jak na koho.