Kanovka

Můžete mi poradit, kde můžu zadarmo stáhnou toto hudební album?

SCD414 Lounges And Restaurants, stačily by i z tohoto alba tyto písně:
Cassata Siciliana
Spaghetti Milanese
Lucky Mandolino

Nemůžu je nikde sehnat, jsou to písničky z Účastníků zájezdu. Kdyby byl někdo tak hodnej a věděl, kde je sehnat, budu fakt moc ráda. Předem děkuju moc.

Odpovědi
RyuzakiKate

Zkus si na uloz.to najít soundtrack z filmu, celkem dobrá stránka je beemp3.com anebo klasika, ale trochu riziková – torrenty.