Shadowmaker

Můžete doporučit nějaké stránky na Facebooku pojednávající o surrealistických obrazech?

Nejlepší odpověď
BANAN93

Stačí přímo na FB napsat do vyhledávače „surrealist art “

Další odpovědi
briketka10

Vlož na FB obrázky jednoduše z Googlu :
https://www.go­ogle.cz/search?q=su­rrealistick%C3%A9+o­brazy&newwindow=1&sa­fe=strict&tbm=is­ch&tbo=u&source=u­niv&sa=X&ved=0a­hUKEwiI4qy8g_nJA­hUJiSwKHTo5C-UQsAQIGw&biw=1051&b­ih=478

anonym

„Já sice trochu brzy rodit budu rodit "lečokapry“, ale přesto jsem kupodivu stále ještě panna".

anonym

Napište třeba o životě jedné vzlétající hvězdy článek do plyboye?

anonym

"flájboje"máte smysl pro humra?