Frogman

Může vzniknout rakovina po nesmytém Jaru na nádobí?

Slyšel jsem, že to možné je, ale zase nechápu, proč by něco takového nebylo zakázané, kdyby to byla pravda.
Co si o tom myslíte?

Může vzniknout po nesmytém Jaru na nádobí rakovina?

Nejlepší odpověď
Drap

Ano možné to je. Rakovina se může začít projevovat téměř po čemkoli. U každého jedince je to jinak.

Další odpovědi
mosoj

Jar mezi prokázané karcinogeny nepatří.
To by to vypadalo.

motlajs

Ano. Jakmile z toho bude problém (konflikt) v hlavě a bezhlavě tomu věřit.

arachis

už celá generace myje v jaru a málo kdo to oplachuje a za 50 let nevyšlo najevo,(veřejně),že by vznikala rakovina z jaru,mobily v ložnici jsou daleko nebezpečnější a jídlo z mikrovlnek také

Šidlo

eh, viete čo všetko je karcinogénne?

od kôrky z chleba, cez živočíšne tuky, enzýmy v superzdravých klíčkoch, priveľa vitamínov A a D…a to je len jedlo

teraz si vezmite: plus mínus všetka kozmetika, splodiny vo vzduchu v aute, mobily, wifi, farbivá na oblečení (aj tie, ktoré viditeľne nepúšťajú), plasty (aj pri dotyku, aj tie bez BPA), ťažké kovy

skôr sa tou jarou otrávite než dostanete rakovinu