Avatar uživatele
Lorrien

Může si pes zvyknout na zvuk houslí?

Dobré odpoledne všem!
Jen mě tak zajímalo, jestli si pejsci (konkrétně yorkšírský teriér) mohou zvyknout a zvyknou na zvuk houslí. Můj Fido vždy utíká nejen z místnosti, ale i z patra, když je jen vytahuji. V poslední době se ale přestává bát a je i v místnosti vedle nebo kolem mě dokonce i projde. Myslela jsem, že ten zvuk nesnese. A nebo to bude tím, že má intonace už je přesnější.
Nějaké názory/zkušenosti?
Děkuji :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3738 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Sama odpovídáš, že může. Většinou více záleží na konkrétním zvířeti, než hudebním umělci 😉
Zkušenost

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Tvůj pes má asi hudební sluch 🙂
Psi si ale jinak asi zvyknou na ledacos. Ne, že bych to schvalovala, ale znám psy, které jejich páníčkové tahají i na různé techno párty, hudební festivaly ap. psi se tam volně pohybují a před hlučnou hudbou ani neprchají ani nejsou úplně ohluchlí . Nějaké zbytky sluchu mají, zkoušela jsem to…
🙂

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit


Avatar uživatele
MK44

Se ‚zvukem‘ houslí nebývá problém. Horší je to se skřípotem houslí, když se na ně někdo teprve učí. Na to si doma těžkokdo zvykne. Možná, máte-li doma hluchou babičku, tak jí to nevadí. Jestliže už kolem Tebe Fido projde, je to od něho projev zdvořilosti a velkého pochopení a to si zaslouží nějakou odměnu! Ne každý člen rodiny je tak velkorysý. A ani každý pejsek ne. Být Fido rotvajler, asi by Ti první housle rozkousal, než by si zvykl, pokud by si vůbec zvyknout chtěl. Cesta do posice houslového virtuóza je trnitá, a i pro psa … 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ki-qi

Jistě že může, můj yorkshirek dělal to samé když sem hrála na kytaru ale po několika týdnech si zvykl. :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek