dust8

Může si člověk přivést do hotelového pokoje psa či kočku?

Nejlepší odpověď
marci1

V některém ano, v některém ne. Je nutno si to zjistit. Jen pro info, jak to některých hotelech chodí a co je požadováno po hostech se zvířaty: 🙂

  1. V případě, že bude zvíře ponecháno na hotelovém pokoji, majitel je povinen

    umístit na dveře kartu informující o přítomnosti zvířete na pokoji.

  2. Zvířata jsou u nás vítána, za zvíře na hotelovém pokoji zaplatíte 100–350

    Kč/noc.

  3. Není povoleno ponechávat zvíře na hotelovém pokoji bez dozoru.
  4. Psi a jiná domácí zvířata mohou sdílet pokoj za předpokladu, že jejich majitel

    předloží zdravotní průkaz zvířete. Psi a jiná domácí zvířata nesmí na hotelová

    lůžka ani na jiné kusy nábytku, rovněž mají zakázán vstup do restaurace.

https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=zv%C3%AD%C5%99e+na+­hotelov%C3%A9m+p­okoji&rlz=1C1GC­EA_enCZ832CZ832&o­q=zv%C3%AD%C5%99e+na+ho­telov%C3%A9m+p­okoji&aqs=chro­me..69i57.10476j0j4&s­ourceid=chrome&i­e=UTF-8

Další odpovědi
Drap

Někde to možné je. Dozvíš se více na stránkách, nebo na vedení příslušného hotelu.

Kepler

Hotely zpravidla uvádějí: DOMÁCÍ MAZLÍČCI POVOLENY / ZAKÁZÁNY

jáára

I potkanku jsem měl na hotelu… A Lišku taky…