zjentek

Může se ze správnýho životního stylu „dělat zle“?

Nemyslím tím, že bych se třeba pozvracel, když uvidím vycházet davy lidí z kostela a nebo lacinýho divadla. Ale rezolutně se zbyvíte patogenního návyku a je Vám hůř. Podstatněji hůř a hlavně dlouhodobě.
A proč se tedy, v takovémto případě, patogenních návyků zbavovat?

Nejlepší odpověď
gecco

Zdravé je to, co ti prospívá – přestože jinému (nebo i objektivně) ne…
😉
Ze zdravého životního stylu se ti zle dělat nebude – a koneckonců, v konečném důsledku, stejně nepřežiješ…
😉

Další odpovědi
Danina65

Mně ano

Šidlo

ak ste prestali fajčiť, a je vám horšie.....tak to už ste ochoreli z toho fajčenia.....toto sú tie následky

kým ste fajčili, nikotín tlmil bolesť a nevoľnosť, sťahoval cievy a hlavne oblboval mozog.....takže ste si len mysleli, že je vám dobre......

toto platí tuším aj u alkoholikov…slab­šie cítia bolesť

a čo sa týka jedla, to je vždy individuálne…ja strávim kúsok slaniny lepšie než tanier šalátu.....moji predkovia nejedli šaláty, ale slaninu hej (pri ťažkej fyzickej práci, samozrejme)