Kiki46473

Muze se stat ze v pocitaci se plati za neco co se stalo v telefonu?

Odpovědi
gecco

WTF???

ivzez

Hodně nepřesně formulovaná otázka.

V počítači se za nic neplatí, z PC lze zadat příkaz
k platbě, ale platba proběhne prostřednictvím ban­ky.

Máte-li dva paušály od stejného operátora a účty spojené do jedné
fakturace, může Vám chodit jenom jedna faktura, v níž bude zahrnuto
vše: data za PC a další platby za telefon.

_______

Ale to jsou jenom dohady. Chtělo by to
doplnit, co přesně potřebujete vědět.

kurec

záleží na co

L. da Vinci

Ne, není to možné, ale možné je, že jsi v telefonu při prohlížení …klikl/a na odkaz a tím ses automaticky přihlásil/a k odběru a přišla ti zpráva, že každý měsíc ti bude ztrženo x Kč. Pokud je tomu tak, na PC to nemá vliv.
Něco podobného se stalo příteli.

Hlada

Otázka nedává smysl.

Arne1

Taky nechápu co se tím dotazem myslelo