Janos

Může se stát člověk závislým na sledování porna?

Odpovědi
zjentek

Dokud se následkem užívání antikoncepce nezačnou rodit pouze fusaté baby, tak určitě! (;

Všeobecně se závislost dá vytvořit prakticky na čemkoli, včetně práce či třeba sexu.

https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=z%C3%A1vis­lost+a+pornogra­fie&rlz=1C1AO­HY_csCZ838CZ838&oq=z%C3%­A1vislost+a+por­nografie&aqs=chro­me..69i57.7440j0j7&sou­rceid=chrome&i­e=UTF-8

(Osobně věřím také v možnost závislosti na konkrétním těle člověka (většinou opačného pohlaví) a v takovým případě u daného postiženého závislost na pornu a také nevěra často zcela odpadá.)

Rokio

Ano, může. Na všem může být člověk závislý. Závislost může vzniknout například na čtení knížek, na videohrách a na čokoládě.

Každá závislost je špatná a je potřeba se jí zbavit.

da ny

Ano, také získat nereálné představy o sexuálním životě v partnerství :)