Avatar uživatele
anonym

Může se poslouchat na základní škole skupina Orlík?

Nechci mít poznámku, atd. a lidé jsou na témata rasismus, odsuzování menšin, … dost hákliví, takže pokud budu poslouchat Orlík můžu mít nějaký kázeňský postih?
Doplňuji:
berišinka-plně s vámi sympatizuji, bohužél, nemají mě učitelé příliš v lásce a už mám naběhnuto na kázeňský postih
arygnoc-jj, do teď sem se o to vůbec nestaral, ale už jsme se přestali učit a máme si vybrát hudbu, kterou budeme poslouchat při kreslení
rocker-jj, rytmuse by měli zakázat a orlíky nakázat ;D

pokud můžu vybrat nejlepší nápad, tak to byl ten se slucháty; že mě to nenapadlo ;D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4688 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Ella

pokud budeš poslouchat do sluchátek a o přestávky, ne o hodinu, a nebudeš nikomu nutit svoje názory/hudbu neměl by být problém. Můžeme poslouchat co chceme, ne? =)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Terryle

Tak pokud si máte přinýst muziku, co budete poslouchat místo školy, tak doporučuju Orlíky zamknout doma na tři zámky a přinýst něco neškodnýho – z toho by moh být průšvih, a pokud máš kázeňskej škraloup, tak tuplem. Jinak souhlas s ostatníma, do sluchátek si můžeš pustit, co chceš…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rocker

Určitě to poslouchat můžeš,zakázat ti to nikdo nemůže.Raději poslouchej Orlík,než Rytmuse:-)
Doplňuji:
Taky jsem měl ve škole problémy-poslouchal jsem rock,měl dlouhý vlasy…ale to bylo za komančů,já myslel,že teď je to lepší

Upravil/a: Rocker

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

mám na ty texty svůj (nelichotivej) názor.

do školy nepatří, podobně jako stranická agitka, náboženství, náboženské symboly a pod.

je to vaše soukromá věc, netahejte ji do školy.

a propo: nemáte se ve škole náhodou učit (a ne poslouchat [pseudo]hudbu)?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
žolik

Poslouchej si co chceš,nesmíš tím nikoho otravovat,měj sluchátka,ve škole o přestávce to nebude nikomu vadit,kázeňský postih můžeš mít když to budeš vykřikovat a upozornovat na sebe,to co posloucháš je tvá věc.

Zdroj: žolík

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Berušinka

Prosimtě, klidně to poslouchej! Mě už se*e to věčné vymlouvání na rasismus – u nás je rasismus – ale rasismus naruby! Ve vlastní zemi a jsme takový „chudáci“ – on občas zpíval i pravdu – a to někdo nedokáže zkousnout. Ale jak už bylo řečeno – určitě ne o hodinách =D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek