Může se poslouchat na základní škole skupina Orlík?

Nechci mít poznámku, atd. a lidé jsou na témata rasismus, odsuzování menšin, … dost hákliví, takže pokud budu poslouchat Orlík můžu mít nějaký kázeňský postih?
Doplňuji:
berišinka-plně s vámi sympatizuji, bohužél, nemají mě učitelé příliš v lásce a už mám naběhnuto na kázeňský postih
arygnoc-jj, do teď sem se o to vůbec nestaral, ale už jsme se přestali učit a máme si vybrát hudbu, kterou budeme poslouchat při kreslení
rocker-jj, rytmuse by měli zakázat a orlíky nakázat ;D

pokud můžu vybrat nejlepší nápad, tak to byl ten se slucháty; že mě to nenapadlo ;D

Nejlepší odpověď
Ella

pokud budeš poslouchat do sluchátek a o přestávky, ne o hodinu, a nebudeš nikomu nutit svoje názory/hudbu neměl by být problém. Můžeme poslouchat co chceme, ne? =)

Další odpovědi
Terryle

Tak pokud si máte přinýst muziku, co budete poslouchat místo školy, tak doporučuju Orlíky zamknout doma na tři zámky a přinýst něco neškodnýho – z toho by moh být průšvih, a pokud máš kázeňskej škraloup, tak tuplem. Jinak souhlas s ostatníma, do sluchátek si můžeš pustit, co chceš…

Rocker

Určitě to poslouchat můžeš,zakázat ti to nikdo nemůže.Raději poslouchej Orlík,než Rytmuse:-)
Doplňuji:
Taky jsem měl ve škole problémy-poslouchal jsem rock,měl dlouhý vlasy…ale to bylo za komančů,já myslel,že teď je to lepší

arygnoc

mám na ty texty svůj (nelichotivej) názor.

do školy nepatří, podobně jako stranická agitka, náboženství, náboženské symboly a pod.

je to vaše soukromá věc, netahejte ji do školy.

a propo: nemáte se ve škole náhodou učit (a ne poslouchat [pseudo]hudbu)?

žolik

Poslouchej si co chceš,nesmíš tím nikoho otravovat,měj sluchátka,ve škole o přestávce to nebude nikomu vadit,kázeňský postih můžeš mít když to budeš vykřikovat a upozornovat na sebe,to co posloucháš je tvá věc.

Zdroj: žolík

Berušinka

Prosimtě, klidně to poslouchej! Mě už se*e to věčné vymlouvání na rasismus – u nás je rasismus – ale rasismus naruby! Ve vlastní zemi a jsme takový „chudáci“ – on občas zpíval i pravdu – a to někdo nedokáže zkousnout. Ale jak už bylo řečeno – určitě ne o hodinách =D