Avatar uživatele
DerecCz

Může se mi sekat hra mimecraft s důvodu že mám operační systém Linux ?

Doplňuji:
Operační systém ubunutu procesor: intel chords 2 duo e6 3 0 0 ram: 1 0 2 4 MB hdd: 250 GB vga: x1600se HDD:256/516 MB…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4127 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

No co máte konkrétně za distribuci? Protože označení Linux zas toho tolik neřekne, lepší je uvést distribuci (Debian, Mandriva, Mint, Ubuntu, openSuSe,…) a případně i prostředí (Xfce, Gnome, KDE,…).
Ale já bych v tom neviděl problém, spíš bych viděl problém ve slabším počítači.
Doplňuji:
Té RAMky by mohlo být víc no…
Jinak bylo by fajn napsat verzi Ubuntu – do novějších Ubuntu se obtížně instaluje klasická Oraclí Java a nevím, jestli Minecraft jede spolehlivě s OpenJDK.
V nejnovějších verzích Ubuntu by měla být předinstalována aktuální verze OpenJDK 7, do starších lze doinstalovat – asi normálně přes Terminál – sudo aptitude install openjdk-7-jre icedtea-7-plugin. Nebo ji najdete v Centru softwaru pro Ubuntu.

Osobně bych zkusil nainstalovat aktuální verzi Oraclí Javy – víc info + odkaz s návodem v angličtině najdete zde: http://wiki.u­buntu.cz/java

Upravil/a: Bedy

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ne, spíše z důvodu nízke hardwrové konfiguraci.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hykam

Mám celkem nový stroj a minecraft mi na něm zlobí taky, myslím že tato hra, ač vypadá výkonově nenároná, opak je pravdou. Když to děti hráli, musel jsem potom vždy restartovat PC, jinak se vše sekalo. Normálně ho jen uspávám a restartuju jen po aktualizacích nebo když je viditelné zpomalení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vivatis

Minecraft je dělán pro většinu operačních systémů patří mezi ně i Linux může to být javou pokud máš javu 5 tak to bude tím minecraft již brzy nebude podporovat javu 5

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek