Lamička

Mám problém s Javou poradíte mi?

Prosím poraďte mi už mě to štvě vůbec nic mi nefunguje … NEvíte co se mohlo stát ..? Jedno jsem prostě takhle CCleanerem dělal pořádek v PC a to vyčistilo a vše ok .. pak jdu na minecraft .. A hláška . nemáte nainstalovanou javu … čumím na to tak ok i když už jsem javu měl tak sjem ji instalnul znova vše ok no chci rozjet server .. blikne a vypne se to .. pak už mě to naštvalo a jdu na ovládací panel JAvy .. jenže ouha ! Prej POžadovaná operace vyžaduje vyšší oprávnění ! ALE JÁ SJEM SI SÁM PÁNEM PC TAKŽE JSEM ADMIN !! skouším to i přes správce nic .. zkouším obnoit to co smazal CCleaner ..nic .. nic obnova pc nic… prostě nic nepomáhá ani reinstall javy .. pořád mi to píše Požadovaná operace požaduje vyšší oprávnění a pod tím C:\Program Files\JAva\jre7\ja­vaw.exe – Xbootclasspat­h\a:„C:\Program Files\Java\jre7\…\li­b\deploy.jar“ a ještě Duser.home C:\Users\Admin"com­.sun.deploy.pa­nel.ControlPa­nel PROSÍÍÍÍÍÍÍÍÍ­ÍMMMMMMMMM PORAĎTE MI!!!!!!:-(((((((((((((­((((((((((((((

Odpovědi
bolak

  1. Napiš sem co všechno si měl zaškrnutý, když jsi prováděl cleaning.
  2. Odinstaluj jawu, komplet všechno co by s ní mohlo souviset, (nejlépe Revo unistallerem), restartuj PC, vlez do nouzovýho režimu a zkus ji nainstalovat znova tam.
  3. Když tohle nepomůže, zkus obnovení systému a vrátit stav PC do doby, kdy to ještě fungovalo.
  4. Když nepomůže ani to, budeš si muset vytvořit novej profil a pracovat v něm, ale žádná velká ztráta to nebude, jen zkopírovat plochu a nainstalovat pár programů znova.
  5. Ještě bych zkusil projet PC antivirem, pročistit registry a udělat defragmentaci.
  6. Pak dej vědět tady do diskuze jak to dopadlo, ať víme… (my bolak)
  7. a sedmý den bůh odpočíval…

JanRadovan

Vyzkoušej to co píše bolak + spustit daný program jako správce (pravý klik – spustit jako správce).