dust8

Může se člověk pojistit proti rakovině?

Protože je čím dál častější a nejsem zrovna ten typ co snída mrkvový koktejl a přikusuje brokolici…

Nejlepší odpověď
marci1

Může a je to dnes zcela běžné. 🙂
https://finex­pert.e15.cz/pet-rad-jak-se-dobre-pojistit-proti-rakovine

Další odpovědi
Kepler

Ano, existuje i pojištění proti vážným nemocem, jejím následkům a smrti, ale je to podmíněno jistou karenční dobou, aby se toho nezneužívalo. Jsou i pojištění, která ti nahradí ušlý výdělek během hospitalizace až po výplatu pozůstalým. Ve skutečnosti se ale proti rakovině pojistit nelze. Sežere tě a vůbec se nebude ptát.

Edison

Poptej pojišťovny. Už jsem to psal mockrát: Pojistit se dá v zásadě úplně všechno, je to jen otázka výše pojistného.

Rokio

Ano, je to možné.

aliendrone

Z které díry jsi vylezl, když nevíš že „Lloyd’s pojistí VŠECHNO!“ ;) :D

Okamžitě se do končin, kam netrefí reklama STĚHUJI a to tak, že bez prodlení! :)