Avatar uživatele
jirka F

Může pes sníst mouchu jen tak z hladu nebo i normálně (máte nějaké zkušenosti že váš pes snědl mouchu) ?

Stalo se nám že na okně byla moucha vzal jsem plácačku a pak začal náš pes hodně štěkat a když jsem jí zaplácl a ona spadla na zem tak náš pes k ní šel očichal jí a snědl jak je to možný a umí i ostatní psi jíst mouchy.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3231 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Rocker

Dělají to spíš ze zábavy,mají radost že něco ulovili.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pusinka50

Moucha obsahuje proteiny důležité i pro psa. Proto pes mouchy honí a sežere i mouchu zabitou plácačkou. On ví, co žere, neboj:-) Já ho s nimi krmila a jak mu chutnaly:-))

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Psi občas snědí mouchu, protože je prostě jedlá.
Psi jsou částečný mrchožrouti, tak slupnou kdeco.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Stalo se to, tak je to možné. Jestli to bylo z hladu nevím, moucha asi moc nenasytí. Náš pes mouchy nejí, ale mravence má rád.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

Pes sežere leccos – ale v tomto případě byl nejspíš jenom zvědavej, co to je…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Neni to nic nezvyklého, Hmyz je přirozenou součástí psí / vlčí/ stravy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michèle

Podle mě je to normální, nejspíš byl jen zvědavý. A navíc psi sní snad všechno 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Smedkova

Co vůbec tak váš pes žere nejraději? můžete mi poradit, jak krmit pejska, který má už o dost horší trávení?

před 1386 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Tomášrb

Náš pes je docela gurmán, dostává psí salámky, občas dostane zbytky od večeře co se u nás nedojí. Má rád kuřecí i vepřové maso. Velice rád má i konzervy, které musí být hodně šťavnaté. Myslím si, že se u nás má velice dobře. Vždy se mu snažím vybírat kvalitní žrádlo.

před 1385 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Smedkova

Ty konzervy mu kupujete pořád ty stejné? Nebo mu to střídáte? držíte se jedné značky?

před 1382 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Tomášrb

Více méně pořád kupujeme konzervy Brit. U konzerv mohu doporučit se dívat na konzervy brit mono protein, které jsou opravdu hodně kvalitní. Můžete je pořídit za slušnou cenu.

před 1381 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek