jirka F

Může pes sníst mouchu jen tak z hladu nebo i normálně (máte nějaké zkušenosti že váš pes snědl mouchu) ?

Stalo se nám že na okně byla moucha vzal jsem plácačku a pak začal náš pes hodně štěkat a když jsem jí zaplácl a ona spadla na zem tak náš pes k ní šel očichal jí a snědl jak je to možný a umí i ostatní psi jíst mouchy.

Nejlepší odpověď
Rocker

Dělají to spíš ze zábavy,mají radost že něco ulovili.

Další odpovědi
pusinka50

Moucha obsahuje proteiny důležité i pro psa. Proto pes mouchy honí a sežere i mouchu zabitou plácačkou. On ví, co žere, neboj:-) Já ho s nimi krmila a jak mu chutnaly:-))

ReHu

Psi občas snědí mouchu, protože je prostě jedlá.
Psi jsou částečný mrchožrouti, tak slupnou kdeco.

Lamalam

Stalo se to, tak je to možné. Jestli to bylo z hladu nevím, moucha asi moc nenasytí. Náš pes mouchy nejí, ale mravence má rád.

gecco

Pes sežere leccos – ale v tomto případě byl nejspíš jenom zvědavej, co to je…
😉

Drap

Neni to nic nezvyklého, Hmyz je přirozenou součástí psí / vlčí/ stravy.

Michèle

Podle mě je to normální, nejspíš byl jen zvědavý. A navíc psi sní snad všechno 🙂

Smedkova

Co vůbec tak váš pes žere nejraději? můžete mi poradit, jak krmit pejska, který má už o dost horší trávení?

Tomášrb

Náš pes je docela gurmán, dostává psí salámky, občas dostane zbytky od večeře co se u nás nedojí. Má rád kuřecí i vepřové maso. Velice rád má i konzervy, které musí být hodně šťavnaté. Myslím si, že se u nás má velice dobře. Vždy se mu snažím vybírat kvalitní žrádlo.

Smedkova

Ty konzervy mu kupujete pořád ty stejné? Nebo mu to střídáte? držíte se jedné značky?

Tomášrb

Více méně pořád kupujeme konzervy Brit. U konzerv mohu doporučit se dívat na konzervy brit mono protein, které jsou opravdu hodně kvalitní. Můžete je pořídit za slušnou cenu.