magous

Může někdo, například člověk u technické kontroly přepsat v TP rychlost motocyklu z 65km/h na 45 km/h?

Může někdo, například člověk u technické kontroly přepsat v TP rychlost motocyklu z 65km/h na 45 km/h aniž by to bylo nelegální, i kdyby měl tu motorku nejakým způsobem přiskrtit ?

Nejlepší odpověď
Drap

U TK určitě ne. Pokud by tam byla nějaká povolená úprava, tak by to mohli upravit na dopravním inspektorátu.

Další odpovědi
cukrar

Ano, může to přepsat jedině osoba na evidenci vozidel, (dopravní inspektorát již není), ale k tomu musí mít stanovisko výrobce či dovozce. Jde o teoretickou otázku. V praxi určitě nikoliv. Páč to je pro vás finančně nákladné..
Takže teoreticky ano, prakticky bez šance..