Lgee

Muze někdo bydlet na zahradě?

Není to můj výmysl ale koukal sem na výměnu manželek kde jeden chlap takto žil, pokud je to možné kde je takový člověk napsaný – trvala adresa. Apod?

Odpovědi
Kazatel

Napsaný je tam, kde to umožňuje zákon. Někdy to může být i „na zahradě“. Hledej Šmudlo.

zjentek

Pokud neumíš žít svobodně, jsi jen pouhou loutkou systému. Pokud loutkou být nechceš, hledáš alternativy. A najdeš. Navzdory systému a jeho přisluhovačům 🤷‍♂️

Filip84

Neexistuje zákonem, nebo na základě zákona, uložená povinnost „být někde napsaný“ a „trvalá adresa“ neexistuje.

Dotaz je, proto, nesmyslný.

rrihamirek1

Bud je napsany na prilehle obydli, pokud mu taky patri, nebo proste na mestsky urad, narodni vybor,…

Drap

Ano i to je možné. Jsme zemí neomezených možností, zde je možné všechno. Pokud nemáš číslo popisné, můžeš si nahlásit trvalý pobyt na příslušném Obecním úřadě.