Může mi někdo napsat něco k systému SAP?

může mi někdo napsat něco k systému SAP?

Odpovědi
anonym

Základní informace o informačním systému
znám ho dost dobře,ale vlastními slovy ,by to bylo zdlouhavé.

SAP: ERP systém SAP firmy SAP AG – celopodnikové integrované řešení informačního systému.
Systém SAP nabízí využití technologie pro zpracování velkých objemů informací, která byla ověřena praxí v nejrůznějších odvětvích průmyslu na celém světě
Systém SAP je globálním standardem v oblasti integrovaného aplikačního softwaru typu klient/server
Systém SAP zahrnuje aplikační komponenty pro logistiku, finance, personalistiku, business workflow a připojení na internet
Systém SAP je plně konfigurovatelný tak, aby vyhovoval požadavkům Vaší organizace
Systém SAP poskytuje optimální podporu všem podnikovým procesům, probíhajícím ve Vaší společnosti
Systém SAP nabízí podporu více jak 800 podnikových procesů formou speciálních branžových řešení
Systém SAP zajišťuje automatické propojení mezi jednotlivými komponentami
Systém SAP umožňuje přístup všech komponent a funkcí k centrálním sdíleným datům
Systém SAP nabízí svým uživatelům široký rozsah doplňkových služeb, včetně konzultací, školení, technické podpory, atd.
Systém SAP podporuje mezinárodní prostředí firem, přičemž zohledňuje různé jazyky, měny a národní legislativní požadavky
Systém SAP nabízí řešení problematiky spojené se zavedením měny EURO, včetně speciálních funkcí a služeb
Systém SAP je možné instalovat na různých hardwarových platformách, s využitím nejmodernějších operačních systémů
Systém SAP nabízí vlastní metodiku pro vedení projektů – ASAP

standa

Mrkněte na jejich web, to bude asi nejefektivnější získání základních informací…

Zdroj: http://www.sap­.com/cz/