B1mbo

Může kouření marihuany způsobovat schizofrenii?

Doplňuji:
EDiT: A můžete mi sem hodit nějaký link, kde mi toho o tomto tématu dovedou říct víc?

Nejlepší odpověď
venkovan

Určitě. Třeba se k ní prohulíš.

Další odpovědi
anonym

Dej si to do googlu : Marihuana – priznaky.
P.S. Urcite muze. Ale schizofrenii trpi i lide , kteri v zivote nic podobneho nezkusili. Nemusi to byt tedy jen po ni. -iv-

gnosis

ze zkusenosti: osobne znam spoustu uzivatelu cannabis, at uz silnych nebo prilezitostnych. u nikoho z nich se neprojevil zadny psychicky problem. podle me pokud mas ke schizofrenii geneticky predpoklad, projevi se at hulis nebo ne.
tady mas info o konopi, jeden z mala serveru o konopi nezkreslenych medialni propagandou. snad..:) :

http://www.ko­nopijelek.eu/kom­ponenty-konopne-pryskyrice.html

a dalsi tady, i s e-shopem konopnych pripravku, s temi ale zadnou zkusenost nemam.
http://www.ko­nopnyshop.cz/proc-konopi/zajimavosti-o-konopi.html

kdo chce najit, najde.
OT: nekde jsem dokonce cetl, ze 30% pripadu rakoviny lecenych konopim bylo uplne vyleceno, navic funguje jako jeji prevence. v izraeli s touto lecbou maji zkusenosti. me osobne to jako duvod k jeji konzumaci staci:)

EDIT: koureni je nejmene ucinny a zdravi nejmene prospesny zpusob, jak kanabinoidy do tela dostat. daleko ucinejsi je vaporizace, popr rozpusteni v tucich (kolace, buchty, mleko, susenky … staci si koupit kucharku).