lotalota

Může exekutor zablokovat můj účet v zahraničí,pokud mám v Česku nařízenu exekucia trvale v Čechách žiju?děkuji za odpově

Odpovědi
Drap

Samozřejmě, ve většině zemí může, záleží na tom o jakou zemi se jedná, a jaké s ní máme uzavřené mezinárodní dohody

Michal Kole

Spíš otázka jak to zjistí, exekutoři obesílají všechny české banky, je jich prý kolem 40.

Datová zpráva stojí tuším 15 kč krát 40 je 600 kč.

Kdyby byli centrální registr bankovních účtů, dlužníkovi by se o 600 ulevilo.

Dopis do zahraničí by dlužníka stál více.

simir7

Může,ale pokud to zjistí!Takové věci se špatně zjištují a sám bych určitě exekutorovy nic neřekl.Navíc je to drahé.Simir7.