rebel69

Exekutor zablokoval ucet

prosim o radu,jsem v plnem invalid.ducho­du,duchod mam 8700kc,z toho me strhavaj exekuci 2500kc,zbytek me chodi na ucet,ale exekutor me ucet zablokoval a ja nemohu ten zbytek penez co me chodi z CSSZ vyzvednout,uz tam mam 2 duchodi,platim najem,vyzivne a kazdy mesic prasky v lekarne,ten zbytek me chodi 6200kc,akoat na preziti a zaplaceni poplatku.Co mam delat abych mel ucet odblokovanej,nemam tam zadne tisice pouze 2-duchodi,pristi mesic uz me prijde duchod slozenkou,.dekuji moc
Doplňuji:
Jasne,,to zivotni 2krat minimum jsem dostal od banky 6000, ale v bance me nikdo nerekl,,ze dalsi penize uz nedostanu jako dalsi mesic,duchod.Volal jsem hned do prahy ze chci poslat slozenkou jenze tam me rekly ze toje nastavene pocitacem a ze jeste 2krat duchod me prijde na ucet,tak jsem chtel zrusit ucet,jenze ten nejde pokud je nanej exekuce,to me rekli v bance.ted mam na ucte 2-duchody a nevim co stim,,na bydleni jsem si musel pujcit atd,a nevim jak dostat penize z uctu,jestli napsat exekutorovi aby me ucet odblokoval ze platim vyzivne atd,a nemam z ceho,nebo nevim,co mam delat,,dekuji,.

Nejlepší odpověď
elektrikář

Učet zrušit a nechat si posílat peníze na adresu.

Další odpovědi
Michal Kole

Banka musí vydat 2× životního minima to je něco kolem 6 tisíc.

aramah

Víte axekuce nevylítne jen tak,musí se platit to co platit se má.A budete mít klid.Tady poslední dobou je to hrozné.Já vím že jsou případy kdy nepřímo zato může sám tazatel.Ale já to prostě nechápu jsou zde za den dány takové otázky že to hlava nebere.