zjentek

Může člověk vyžít z kouření?

Mnoho kouření má velmi vysoké nutridiční hodnoty? Lze si tedy namixovat třeba 20 kouření a hulit to každý den?
To namixované kouření by mělo všechno spočítané na denní dávku a zahrnovalo by většinu toho, co člověk potřebuje.
Také by občas člověk snědl za týden třeba nějaký hmyz či proteinovou tyčinku/sušenku.

Nejlepší odpověď
annas

Kouření přece znamená vypouštět kouř nebo páru, nebo ji naopak u cigarety vdechovat. Takže zřejmě těžko – přijímat a vypouštět jedy.

Kouření bylin by vám dodalo do těla účinné látky, ale je to lék, takže ani těmi byste se zřejmě nezasytil. I u bylinek platí – všeho s mírou.
Možná byste při kouření nedostal Parkinsona, ten se kuřákům vyhýbá, a nebyl ve stresu.

Ale třeba kdybyste si vzal talíř kouřící polévky, vdechoval její kouř a pak ji snědl, určitě byste vyžil.

Ale

Další odpovědi
Ušel ventil

No jestli se někdo nají oxidu uhelnatého ,nikotinu ,dehtu , tak to klobouček dolů ,ale mám dojem že jen o cigaretách člověk dlouho nepřežije ,
by to mohl někdo zkusit a pak to uveřejnit ,
jo o hmyzu a proteinových tyčinkách asi přežije ,

replicator

Rozhodně ne.
I kdyby to byla nějaká dobrá kombinace tabáku tak to prochází denaturací ohňem. Konverze do plynného skupenství se mi nezdá moc efektivní k přijímání :D.
Myslím, že i kdyby byl použit nějaký olej, který zvyšuje absorbci přes kůži stejně by to bylo slabé.
Ty proteinové tyčinky nebudou tolik stačit na doplnění chybějících vitamínů.

autacek

Obávám se, že potřebné množství ejakuátu ze kterého bys mohl vyžít je příliš velké, aby sis vystačil z vlastních zdrojů. Na druhou stranu pokud bys to spojil s breathariánstvím, může to přinést pozoruhodné výsledky.