FlAsh_7

Může být příčina nerostoucích svalů malo přijímaných kalorií? Jak to poznat?

Odpovědi
Emefej

Spíš než nedostaek kalorií to bude nedostatek bílkovin.

Gus_Fring

Ano. Nejsou potřeba jen bílkoviny, ale také sacharidy pro energii a tuky pro hormony. Celkově kladný energetický příjem je potřeba pro růst svalů.
A to, jestli Ti svaly nerostou z důsledku nedostatku kalorií, zjistíš tak, že nenabyváš na hmotnosti a nevidíš svaly (samozřejmě to není ze dne na den, ale trvá to měsíce). Pokud nabýváš na hmotnosti, ale nevidíš svaly, tak zřejmě neposiluješ dostatečně anebo jíš až moc.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.