Maty Wei

Může být neco na tom ze mam v minecraftu backrooms?

Obrý denvUdelal jsem si novy minecraft 1.16 minecraft svet v noci jsem šel spat a moje minecraft postava byla v backrooms.

Nejlepší odpověď
Roman71

Ach, ta čeština!
Dobře, teď k otázce. Víš, že aktuální verze MC je 1.19.2? Používáš Java edici, nebo verzi pro operační systém Windows? Jsou mezi nimi celkem zásadní rozdíly, i když se na první pohled tváří stejně. Takže tvůj „problém“ může mít příčinu v běhovém enginu, jestli mi správě rozumíš. Zkus používat legální (placenou) verzi s oficiálním účtem a takovéhle „záhady“ se ti nebudou stávat.

Víc ti v tuto chvíli nedokážu poradit kvůli nedostatku poskytnutých informací 😉

Další odpovědi
Mravenec

Tak to je paráda.

Maty Wei

Mam tam chyby protoe ma, m bblou kalvesnici

Roman71

Občas tohle způsobuje „mekáč“ pod klávesami.. Doporučuji vyklepat drobky, nebo koupit novou klávesnici, pokud klávesy zůstávají zaseklé 😉

Maty Wei

Javu přes TLauncher

Roman71

Takže, problém může způsobovat vzájemná nekompatibila (neslučitelnost) verzí MC a Javy. Doporučuji prohlédnout hlášení o chybách a sladit verze dohromady. A další věcí je oficiální verze MC. Pokud máš nějakou „cracklou“ verzi launcheru, nemůžu ti zaručit, že se v budoucnu nedočkáš například odcizení hráčského nicku.